навколо приміської зони

Приміський район (значно більша частина сільського району) насправді є місцем за межами основного міського району міста, яке може складатися як з промислового, так і змішаного використання, однак насправді є переважно домашнім місцем. Приміська зона може легко існувати або як складова більшого міського району/мегаполісу, або навіть як інший політичний орган. Етикетка пояснює місце, яке не так багато населене, як внутрішній міський район, проте набагато більше населений у порівнянні з глушиною в сільській місцевості Сіднея. У багатьох міських районах приміські райони існують як різні внутрішні райони в межах міської зони (пор. «приміський район із спальнею»).

Приміські райони можуть легко мати свою дуже особисту політичну або навіть законну територію, особливо в Уніфікованих умовах, однак це не завжди так, особливо в Об’єднаній імперії, де більшість приміських районів знаходиться в межах управління міськими районами. У більшості англомовних країн сільські місцевості насправді вказуються на відміну від основних або навіть внутрішніх міських районів, однак в австралійській англійській, а також в південноафриканській англійській мові приміські райони насправді асоціюються з тим, що є. насправді згадується як «громада» в різних інших країнах, а також ця фраза охоплює внутрішні міські райони Сіднея.

саме там, де ви можете знайти передмістя

1. Manly

Австралія насправді «перепоязана океаном», що відповідає загальнонаціональному гімну, а також Менлі, який у розмовній мові називають «Божою нацією» – навряд чи є чимось додатковим пляжем. Поряд із чудовими береговими лініями, а також облаштованими територіями для купання за межами приморського півострова, прибережні бомжи просто не можуть підвести.
Manly Coastline насправді популярна, однак поблизу Shelly Coastline насправді тихіше. Перегляд також є багатим просто на північ від узбережжя Freshwater Coastline, яке насправді є відносно віддаленим і захищеним Сіднея.

2. Newtown

Ньютаун стосується способу життя, коли сонячне світло зменшується на неспокійній, а також богемній Master Road. Songs працює з капілярами богемного Ньютауна, місця, де насправді є багато додаткових зон для пісень у порівнянні з тим, що ви можете легко ударити по барабану. Шум гітари керує лавками, а також кав’ярнями, які збирають шорсткувату Master Road, багато для задоволення студентів. Поглиніть роботу в неформальному Vanguard або навіть подивіться на регіональну акцію на прохолодному Sandringham Resort (The Sando), де Whitlams створили мелодію, яка проголошує, що Бог, безумовно, є напоями Сіднея.

3. Balmain

Якщо блукати між барами, де скуштувати різноманітний ель та пиво, насправді є твоєю концепцією раю, то закулики балконів з боку гавані Balmain, а також бари заслуговують на півдня.
Незаконне фінансування старих, а також фінансування Wharfie на даний момент є джентрифікованим, а також має різноманітне поєднання старих англійських барів, сучасних австралійських барів, а також старих барів, схожих на дайвинг. Програйте прямо в Великому Лондоні, щоб випити пінту на веранді а також погляд на все життя, що йде з внутрішнього заходу, разом із Harbour Connect на горизонті.

4. Glebe

Глібе – це фактично заміський район у часи столичного перебудови та відродження. Упряж, а також змагання з борзими, комунальна нерухомість, а також присідання насправді є способом для створення стильних просторих парків і кав’ярень. Основний, опціональний півострів насправді є центром закладів харчування, звичайних барів, а також звичайних покупок. Довгобородий Роджер Маккелл, безсумнівно, зацікавить вас приватним брендом Gleebooks флагмана.

5. Randwick

Швидкі коні, витончені жінки, а також можливість отримати чи навіть скинути зграю насправді є візитною карткою цього конкретного історичного азіатського приміського району.
Imperial Randwick вважається найкращою гоночною програмою Австралії. Хоча мешканці Мельбурна сперечаються, що роялті походять від Флемінгтона, Рендвік насправді є найкращим у Сіднеї, а також домом кількох найкращих часів у сіднейському соціальному розкладі.